Katowice

Firma Inżynierska STATYK
Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Adres

ul. Plebiscytowa 10/7,
40-035 Katowice
tel. +48 32 201 81 76
e-mail: statyk@statyk.pl
NIP: 954-278-22-39

Księgowość

Biuro Rachunkowe,
J i A Kwoska,
tel. +48 32 737 14 00

Rachunek bankowy

PKO BP:
48 1020 2313 0000 3002 0575 3746

Sekretariat

Izabela Staroszczyk – Stawowska
statyk@statyk.pl
tel. +48 32 201 81 76

Katowice

Lista kontaktów

Grzegorz Komraus
Rzeczoznawca, Główny Projektant
gkomraus@statyk.pl tel. +48 32 201 81 76

Piotr Dzidek
Kierownik zespołu projektowego
pdzidek@statyk.pl
tel. +48 32 201 81 76 wew. 21

Michał Grzędziński
Kierownik zespołu projektowego
mgrzedzinski@statyk.pl
tel. +48 32 201 81 76 wew. 41

Wojciech Wilczek
Kierownik zespołu projektowego
wwilezek@statyk.pl
tel. +48 32 201 81 76 wew. 51

Andrzej Baryła
abaryla@statyk.pl wew. 14

Julianna Matula
jmatula@statyk.pl wew. 42

Mateusz Bryjok
mbryjok@statyk.pl wew. 55

Piotr Adamek
padamek@statyk.pl wew. 14

Jolanta Kępka
jkepka@statyk.pl wew. 43

Mirosław Kuraś
mkuras@statyk.pl wew. 56

Piotr Cieślik
pcieslik@statyk.pl wew. 14

Jakub Jania
jjania@statyk.pl wew. 45

Łukasz Łanucha
lanucha@statyk.pl wew. 61

Remigiusz Dybała
rdybala@statyk.pl wew. 31

Rafał Białozor
rbialozor@statyk.pl wew. 46

Joanna Pacion
jpacion@statyk.pl wew. 32

Agnieszka Kwiatosz
akwiatosz@statyk.pl wew. 22

Marcin Czerniawski
mczerniawski@statyk.pl wew. 52

Oskar Strzelecki
ostrzelecki@statyk.pl wew. 32

Sonia Komraus
skomraus@statyk.pl wew. 23

Paulina Szuba
pszuba@statyk.pl wew. 12

Anna Spiess
aspiess@statyk.pl wew. 14

Magdalena Brabańska
mbrabanska@statyk.pl wew. 53

Gabriel Jeremias
gjeremias@statyk.pl wew. 61

Orzesze

Biuro Projektowe STATYK Sp. z o.o.

Adres

ul. Ligonia 8,
43-180 Orzesze
tel. +48 32 221 07 59
fax +48 32 722 91 11 w. 23
e-mail: biuro@statyk.pl
NIP: 635-183-01-96

Księgowość

Biuro Rachunkowe,
J i A Kwoska,
tel. +48 32 737 14 00

Rachunek bankowy

PKO BP:
04 1020 2313 0000 3602 0401 4452

Orzesze

Lista kontaktów

Tomasz Kozielski
Prezes biura projektowego STATYK Sp. z o.o.
tkozielski@statyk.pl
tel. +48 32 221 07 59 wew. 24

Aleksandra Pałach
apalach@statyk.pl wew. 21

Marietta Papierok
mpapierok@statyk.pl wew. 21

Michał Janus
mjanus@statyk.pl wew. 22

Alina Cyprys
acyprys@statyk.pl wew. 21

Monika Teodorowska
mteodorowska@statyk.pl wew. 21

Łukasz Toman
ltoman@statyk.pl wew. 23

Bartosz Jankowiak
bjankowiak@statyk.pl wew. 21

Piotr Motyka
pmotyka@statyk.pl wew. 22

Magdalena Zniszczoł
mzniszczol@statyk.pl wew. 21

Adam Papierok
apapierok@statyk.pl wew. 22